На залиха во главен магацин

Балсам За Отплеткување На Коса 200мл Kids – Chicco

290.00ден

SKU: 102500000 Категории: ,

Опис

Развиен со 96% природно добиени состојки, го поедноставува животот на родителите во раздвојување на косата на бебето. Може да се користи и на влажна и на сува коса. Пробајте го ова на виткана коса!

Може да ви се допаѓа и…