На залиха во главен магацин

Лосион За Тело 500мл Sensitive – Chicco

590.00ден

SKU: 102430000 Категории ,

Опис

Развиен со 97% природни состојки, ја навлажнува чувствителната кожа на бебето, правејќи ја мазна и мека. Не-мрсна, лесна текстура и брзо се апсорбира.