Нема на залиха

Базен со пумпа 305х76см – Bestway

5,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Базенот е  изработен со три-технолошка конструкција, овој материјал се одликува со систем за слоеви засилен со три слоја за висока јачина и издржливост. Едноставно, пронајдете рамна површина, надувајте го прстенот, наполнете го базенот со вода и гледајте како расте со висина и сила додека се полни. Филтерска пумпа со сите црева и прицврстувачи и ја одржува водата чиста за го користите базенот цело лето.

Кутија Содржи
1 x базен
1 x Филтерска пумпа, додатоци на цревото

Димензии: 305 x 76 cm

Вие исто така би сакале…