На залиха во главен магацин

Четка За Заби Зелена 6м-36м – Chicco

190.00ден

SKU: 695800000 Категории ,

Опис

Заоблена глава со тенок врат дизајнирано за малите бебешки усти.
Иновативна екстра- мека (заострена технологија) на влакната, посебно нежни за иритираните непца и меки за деликатна акција, за да се обезбеди правилно чистење на запчињата на бебето.
Вратот е благо закосен под агол за да се достигнат задните делови од устата.
Со голема, мека и нелизгачка рачка за да може лесно да ја држат мајките, татковците и децата. Забавни декорации кои изнудуваат насмевка од нашите малечки. Вклучено е заштитно капаче.

Вие исто така би сакале…