Нема на залиха

Омекнувач Беби 1,5Л Sweet Talcum Концентрат – Chicco

340.00ден

Нема на залиха

SKU: 672942100 Категории ,

Опис

Дерматолошки тестиран
Хипоалерген – не ја надразнува нежната кожа на бебето
Дополнително има антибактериски ефект
Дава мекост и свежина
Со антистатичен ефект
1,5л