Нема на залиха

Детска количка Pink X-Trio

19,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 31627 Категории ,

Опис

Сетот вклучува корпа, седиште за во автомобил од групата 0 (до 13 килограми) и седиште.

Карактеристики:

  • Седиштето е поставено во двата правци
  • Прекривка
  • Прекривка за дожд

Длабока корпа:

  • ексклузивна, лесна корпа од ткаенина идеална за сите временски прилики
  • Препорачливо за деца до 9 килограми

Седиште за во автомобил:

  • Група 0+ ( од 0 до 13 кг)
  • количка во боја
  • лесно се прилагодува на количката со помош на адаптер
  •  Димензии: 35х59х89 см