На попуст!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Даска За Сецкање Зеленчук – Phoohi

780.00ден

Опис

олемина на производот: 20 x 14 x 5 цм
Големина на пакување: 21 x 9,5 x 14,5 цм
Возраст: 24М+
Сертификат: ASTM
Сертификат: EN71
Сертификат: ce
Пол: унисекс
Материјал: МДФ + иверица + цврсто дрво

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.

Може да ви се допаѓа и…