На попуст!
Нема на залиха

Дрвена Играчка Гитара Sea – Phoohi

1,350.00ден

Нема на залиха

Опис

Материјал: Иверица
Сертификат: EN71 ASTM F963
Големина на производот:53 x 17,5 x 5,5 цм
Возраст: 3Г+
Големина на пакување: 55 x 7,5 x 18,5 цм

Играчки за предучилишна возраст
– Децата уживаат со играчките градејќи го нивниот сопствен свет.

Едукативни сложувалки
– Децата уживаат да играат, учат и се обидуваат да го истражуваат и градат светот околу нив.

Играчки кујни и храна
– Децата уживаат заедно додека си играат меѓу себе.