На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Маса со активности Jungle – Hape

6,390.00ден

Опис

Истражете ја џунглата и нејзините животни со оваа масичка со активности. Возете го возот низ лаковите и направете  птиците да летаат. Но, внимавајте на дрските мајмуни кои се обидуваат да го блокираат патот!

Димензии: 60 x 40 x 69 cm

Соодветно за возраст од 1 година

Вие исто така би сакале…