На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Масичка со Активности – Hape

3,990.00ден

Опис

Оваа луда коцка со активности е одлична забава за најмалите. Свртете ги ротирачките дискови за да видите како се менуваат боите. Потоа бескрајно забавувајте се обидувајќи се да ги пренесете монистрите низ жичениот лавиринт.
Димензии: 32 х 26 х 44

Вие исто така би сакале…