Купи!
На залиха во главен магацин

Дрвена Играчка Паркинг со Автомобили – Tooky Toy

1,390.00ден

Опис

Забавна тркачка патека со шест вклучени количиња.
Стабилна дрвена конструкција со шест различни нивоа во боја.
Стартувајте ги количињата една по друга од највисоко ниво и само уживајте во трката.
Изработени од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.
Погоден за деца над 18 месеци.
Големина: 32x14x38 cm
Големина на пакувањето: 32,5×12,4×38 cm

Вие исто така би сакале…