Нема на залиха

Дрвена кујна со светло и звук – Hape

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Дрвена кујна со светло и звуци на готвење коишто се вклучуваат на плотната. Копчињата за рерната се со „клик“ звук. Содржи тавче и шпатула за подготовка на првите јадења.

Има реалистична микробранова печка и просторно бифе за чување на потребните работи.

Поздаината е илустрирана.

Димензии: 90cm x 60cm