Нема на залиха

Дрвена Кујна – Тополино

3,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Дрвена Кујна – Тополино

Рерна со магнетна врата на отворање, мијалник и две плочи за греење.

Копчињата на плочата за готвење прават звук при ротирање.

Содржи: тава и тенџере со капак, сол и бибер, две дрвени лажици.

Часовник со ротирачки стрелки.

Решетка за крпи и крпи.

Погоден за деца над 3 години.

Димензии: 34x24x43cm

Соодветно за возраст од 3 години