Нема на залиха

Дрвена Куќарка – Free Play

4,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Добредојдовте во вашата куќа од бајките.

На приземјето има прекрасна розова кујна со трпезарија во која има маса со два стола. Лево од кујната има бања со син тоалет.

Скалите водат од приземјето до првиот кат. Овде можете да се одморите во големата дневна соба, која е опремена со розов тросед. Од дневната соба, искачете се по скалите еден кат повисоко и …. изненадување! Уживајте во прекрасниот поглед од делумно затворената тераса, која има мини градина.

Од терасата има отворен премин кон спалната соба, која е опремена со кревет и ламба.

Карактеристики:
големина: 60 x 24 x 70 см,
Вклучени 8 додатоци; маса, два стола, тоалет, тросед, кревет, ламба и цвет.
Наменето за деца постари од три години.

Вие исто така би сакале…