Нема на залиха

Дрвени Пазли Азбука – Tooky Toy

590.00ден

Нема на залиха

Опис

Дозволете им на Вашите најмали да се запознаат со латинската азбука која се состои од 26 карактери со помош на оваа фасцинантна едукативна табла.
Секој знак има удобна рачка за фаќање што им овозможува да се одделат од таблата, а сите знаци се обоени во шарени бои, што помага во развојот на перцепцијата на бојата уште од најрана возраст.
Направени од материјали и бои безбедни за здравјето на Вашето дете.
Погодно за деца над 3 години.