На попуст!
Нема на залиха

Дрвено Креветче за бебе Матеја Бело/Сиво – Bebisnovi

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Моделот за бебешко креветче „Mateja“ е практичен и не зазема многу простор. Изработен е во бело-сива боја иверица.

Димензии: должина – 124 cm; ширина – 68  cm; висина – 99.8 cm