Нема на залиха

Дубак ABC – Kikka Boo

3,390.00ден

Нема на залиха

SKU: 55202 Категории ,

Опис

Идеална направа за развиток и забава на вашето дете. Помага при развиање на моториката на нозете, а истовремено и логиката.
• Стабилен и безбеден.
• Прилагодување на висината на 3 нивоа.
• Сет со музички играчки до 5 мелодии, светлечки букви и бројки.
• Може да се извади и да се прикачи на дрвено креветче.
• Лесен за склопување.
• Димензии на пакувањето: 64,5 х 14 х 79 см.
• Димензии на производот: 61,5 х 73 х 46÷51,5 cм.
• Сертификат ЕN 1273; EN 71-1-2-3