Нема на залиха

Дубак Rent a Happy Car – Kikka Boo

2,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 55561 Категории ,

Опис

• Стабилен и цврст дубак.
• Наменет за деца од 6 месеци до 12 кг.
• Седиштето се подесува на 3 позиции по висина.
• Музичка играчка со 12 мелодии, светлечки бројки и букви која може да се извади и да се постави на креветче.
• Контрола на подесување на звукот.
• Меко седиште.
• Опција за лулка.
• Подлога за нозете.
• 2 ротирачки тркала за 360 степени и 2 фиксни.
• Изработен о високо квалитетна пластика.
• Лесен за склопување и транспорт.
• Производот користи 2х1,5 V AA кои не се вклучени во пакувањето.
• Димензии на дубак : 61.5 x 72 x 46/51.5cm.
• Димензии на пакувањето: 63 x 73 x 10 cm.