Нема на залиха

Електрична Пумпа за Гради Nessa – Kikka Boo

3,990.00ден

Нема на залиха

Опис

Производ кој е изработен од високо квалитетни материјали, внимателно дизајниран, кој има прекрасен изглед, компактна структура, цврста и практична.
Три режими: масажа, пумпање и бионик режим со прилагодување на силата на вшмукување на 9 нивоа. LED екран на допир. Голем капацитет на шише 150 ml.
Без БПА. Функцијата за меморија ви овозможува да ја користите побрзо и полесно.
Голема литиумска батерија 1400 mAh. Мек силиконски штит – дијаметар 88/24 mm.
Нулта повратен проток“ дури и ако шишето млеко е наопаку, млекото нема да тече назад до главниот уред и да го оштети. Комплет за брадавици за лесно хранење насекаде.
Компактна структура, цврста и практична.
Димензии на производот: 22×9.2×15 cm.

Вие исто така би сакале…