Нема на залиха

“Fleur“ Кукла 32cm – Kaloo

1,890.00ден

Нема на залиха

Опис

Запознајте ја Fler, прекрасна кукла моделирана според вашето мало девојче. Најрадосна во семејството Tendresse, таа е симпатична, и носи фустан полн со цвеќиња. Прекрасна и неодолива, таа набрзо ќе му стане незаменлив придружник на вашето девојче. Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.

Одржување: Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Возраст: 0+
Материјал: 100 % полиестер
Димензии: 32cm