Нема на залиха

Гаража на пав патрол – Тополино

1,150.00ден

Нема на залиха

SKU: 31406 Категорија

Опис

• Гаража која нуди целосна забава на вашето дете и подготвување пред големата трка, пренесена во вашиот дом.
• Производот содржи 5 кученца пав патрол со нивните автомобили.
• Производот не користи батерии.
• Димензии на производот: 53 x 13 x 37cm.
• Димензии на пакувањето: 34 x 37 x 9cm.