Нема на залиха

Игрална Mint Enjoy – Kikka Boo

4,590.00ден

Нема на залиха

Опис

• Коцкаста игрална, наменета за дечиња до
36 месеци
• Мрежести прозори за подобра вентилација
• Страничен патент за отварање/затварање
• Подлога за душек
• Интересен дизајн
• Компактна и лесна за складирање
• Торба за носење.
• Димензија на склопена: 100х100х75 см
• Тежина: 10kg
Европски стандарт за безбедност: EN716-1/2.

Вие исто така би сакале…