Нема на залиха

Клацкалка Double Swing Green – Mochtoys

1,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 06611388 Категории ,

Опис

Забавна детска клацкалка Mochtoys.
Погодно за употреба и дома и на отворено од едно или две деца истовремено.
Удобен, иновативен дизајн.
Направено од бои и материјали безбедни за здравјето на Вашето дете.