Нема на залиха

Клацкалка ПОНИ – Janod

4,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217380236 Категорија

Опис

Ова убаво дрвено коњче е идеално за деца над 1 година. Поради вградените подметачи што спречуваат превртување, може да бидете сигурни дека вашето детенце ќе се забавува потполно безбедно. Оваа играчка го подобрува чувството за рамнотежа. Потребно е склопување.

Димензии: 62 x 33,5 x 43,5 cm (24.4 x 13.2 x 17.1″)
Материјал: Дрво
Возраст: 1+