Нема на залиха

Клацкалка Слонче – Janod 1+

7,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 3700217380243 Категории ,

Опис

Ова убаво дрвено слонче е идеално за деца над 1 година. Поради вградените подметачи што спречуваат превртување, може да бидете сигурни дека вашето детенце ќе се забавува потполно безбедно. Оваа играчка го подобрува чувството за рамнотежа.

Потребно е склопување.

Материјал: Дрво

Димензии: 76 x 33,5 x 49,5 cm

Соодветно за возраст од 1 година

Janod Франција