На залиха

Гол Лига Pro – Chicco

2,870.00ден

Опис

Електронски гол за љубителите на фудбалот со возбудливи карактеристики: се движи лево и десно за да го направи потешко давањето гол!
Препознава кога детето ќе постигне гол и го наградува со музика и овации од стадион.* 3 начини на играње: пенали, одбројување и слободно играње;
* Секој начин на игра може да се одвива со или без движење;
* Интерактивно копче за да слушнете забавна музика или навивачки звуци;
* Во комплетот е вклучена мека топка.