Нема на залиха

Клацкалка жирафа – Moni

3,290.00ден

Нема на залиха

SKU: 066WJ63515 Категории ,

Опис

Детска плишана клацкалка наменета за деца над 12 месеци со тежина до 30 кг.
Играчката е со музички функции.
Работи со 3 LR44 мобилни батерии кои се вградени и не подлежат на замена.
Производот треба да се користи само на рамни површини и под надзор на возрасни.
3,20 кг
60 x 32 x 55 см
60 х33 х 50 см