Нема на залиха

Коцки големи – Dede

1,950.00ден

Нема на залиха

SKU: 2068 / 03110 Категории ,

Опис

За возраст од 12+ месеци
13 парчиња
Поддржува развој на разузнавањето
Стилски изглед и ергономски дизајн
Суровина погодна за здравјето на децата, која не содржи канцерогени супстанции