На попуст!
На залиха

Количка Играчка Аllaround pink – Chicco

950.00ден

побрзајте и искористете го попустот
0 денови
00 часови
00 минути
00 секунди
SKU: 073470100 Категории: ,

Опис

Идеална количка за домашна и надворешна употреба

КОЛИЧКА ИГРАЧКА ALLAROUND РОЗЕВА CHICCO
Новата кола 360 седи и вози е идеална за поттикнување на моториката и координацијата кај детето. Има слободни тркала за да овозможи тотална слобода на движењето за поголема забава.
Седи и вози: за деца кои ги користат ножињата за движење наоколу.

Со звук и седиште кое се отвара за складирање на помали играчки.