Нема на залиха

Количка April Platinum – Chipolino

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Количка е погодна за новороденчиња и деца до 22 кг.;
Лесна рамка;
Лесно и компактно преклопување со една рака;
Потпирачот за грб се прилагодува на повеќе позиции според потребите на детето;
Заштитен ремен со 5 точки со меки влошки за рамениците;
Прилагодлива голема натстрешница со панел за гледање;
Прилагодлив одмор за нозе;
Удобна рачка покриена со висококвалитетен материјал;
Голема кошница за складирање;
Предните тркала се со амортизери;
Задни тркала со врска сопирачка;
Мека постава во седиштето;
Држач за чаши;
Покривка за нозе;

Вие исто така би сакале…