На попуст!
Нема на залиха

Количка Duo Stylego Up Crossover Pure Black – Chicco

31,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 792233100 Категории ,

Опис

DUO STYLEGO TRUFFLES CHICCO, вклучува големa корпа (0 – 10 кг.) и количка (0 – 15 кг). Само 50 см. широка, што гарантира удобно и пријатно возење. Таа е идеална и за најтесните места благодарение на своите тркала. Се собира со една рака , може да стои исправена кога е склопена.
Поставено и реверзибилно седиште.
Потпирачот за грб е прилагодлив во неколку позиции.
Материјалот лесно се одржува.
Прекрасна бар рачка обложена со скај.
Широка тенда која е прилагодлива во три позиции со отвор на задниот дел и сокриен патент.
Ротирачки предни тркала за лесно маневрирање.

Корпата е пространа за да не се наруши удобноста на бебето.Содржи додатоци за да може истата да се фиксира на задно седиште во автомобилот.

Димензии
Затворена 50 x 81 x 44 cm
Отворена 50 x 107 x 96 cm