На попуст!
Нема на залиха

Количка Ellada 3in1 Black – Moni

20,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 1942 / 066N100TL050699 Категории ,

Опис

Комбинирана количка Ellada.
Материјал: Алуминиум
Систем за сопирање: Поврзана сопирачка на задното тркало
Максимална поткрепена тежина: 22 кг
Возраст: 0-36 месеци
Безбеден систем: Безбедносна пречка • Безбедносен ремен со меки влошки и 5 точки на отпор
Начин на затворање: Со преклопување
Рачка: Прилагодување на висината
Позиционирање на седиштата: 3 позиции на наслониот за грб
Позиционирање на наслонот за грб: Прилагодливо со ремен
Потпирач за нозе: Прилагодлив
Тенда: Голема тенда со патент, со кој можете да отворите прозорче од мрежа
Безбедносна пречка: Отстранлива
Додатоци: Торба за додатоци • Зимска прекривка • Преграда за додатоци
Број на тркала: 4
Предни гуми: 7 инчи • 360 ° ротирачки
Задни гуми: 9,5 инчи
Комплетот вклучува: Седиште за автомобил 0-13 кг • Детска корпа • Детско седиште, чиј наслон и висина може да се прилагодат.

Креветче Tommy Beige

Преносливо креветче;
Две нивоа;
Креветчето има страничен влез со патент;
Соодветно при подолги и чести патувања.