Нема на залиха

Количка Litetrax 4 Sportwagen Gray Flannel- Joie

11,990.00ден

Нема на залиха

SKU: S1112ZQGFL000 Категории ,

Опис

Брзо, компактно затворање, само со една рака, лесно достапно во средината на седиштето.
Наменета од раѓање, со целосно спуштање на наслонот.
Совршено одговара со gemm и i-Gemm седиште за во автомобил, не се потребни адаптери.
Екстремно компактна кога е затворена, за да може да ја ставите во секој багажник.
Автоматско заклучување.
Нежно спуштање на наслонот за грб, само со една рака, за да не го разбудите бебето што спие.
Прилагодување во повеќе позиции на наслонот за грб, прилагодлив држач за нозете, за поудобно седење на бебето.
Водоотпорна тенда со УВ заштита.
Послужавник и држач за чаша за родителите.
Суспензија на сите тркала за помеко возење на секаков терен.
Заклучување на предните тркала.
Безбедносна пречка за заштита на детето.
Кочница на задните тркала.
Прилагодување на заштитните каиши со 5 точки на отпор.