Нема на залиха

Количка Со Прибор За Чистење – Mochtoys

1,690.00ден

Нема на залиха

SKU: 06610317 Категорија

Опис

Количка за чистење.
Содржи: количка, кофа, четки за чистење, шпатула.
Производот е погоден за деца над 3 години.