Нема на залиха

Количка Trio Bass Island Stone – Roan

37,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 103117 Категории ,

Опис

Лесна алуминиумска рамка.
Комфорна суспензија со можност за демонтажа, што ќе ја намали големината кога е затворена.
САС систем – дополнителни амортизери, кои влијаат на удобноста на возењето
Предните тркала ротираат, со можност да се заклучат.
Задните тркала со гуми со пумпање со низок профил.
Централна кочница.
Брз и едноставен систем на затварање.
Голема шопинг корпа.
Прилагодлива рачка со еко кожа.
Лесен и напреден клик систем на поставување на количката, гондолата и седиштето за во кола.
Високо квалитетен материјал.
Широка , удобна гондола со високо квалитетен PVC материјал, со 4 степени на прилагодување на наслонот.
Внатешноста на гондолата е направена од мека памучна ткаенина која ги задоволува највисоките стандарди за безбедност.
Душечето направено од материјал со кокосови влакна, овозможува проток на воздух, најдобро за здравјето на бебето.
Можност да се постави завртено напред или назад.
Продолжена тенда која ќе го штити детето од ветар, ладно или сонце.
Мек и удобен материјал на седиштето.
Безбедносен каиш за заштита со пет точки на поврзување.
Прилагодлив наслон на грбчето до лежечка позиција.
Прилагодлив потпирач за нозете.
Пречка што се вади.
Прекривка за нозе.
Меко, памучно душече.
Вклучено:
Ќебенце
Душече од кокосови влакна
Мрежа за заштита од инсекти
Навлака за заштита од дожд