Нема на залиха

Корито со испуст морски свет розево – Baby Jem

990.00ден

Нема на залиха

SKU: 900174 Категории: ,

Опис

• Практично решение за новороденчињата и малку поголеми деца. Има две прегради за сапун и други хигиенски производи. Во него можете да поставите анатомски адаптер за полесно и побезбедно бањање на бебето. Испустот ви овозможува лесно да се исцеди водата од коритото.
• Димензии на производот:85 x 29 x 46 cm.