Нема на залиха

Креветче Africa Beige – Cangaroo

3,690.00ден

Нема на залиха

Опис

Детско креветче „Африка“, кое се карактеризира со прекрасен дизајн, функционалност, квалитет и гарантирана удобност.
Тој е исклучително компактен, зазема малку простор и е многу лесен за носење. Каде и да одите, можете да го понесете креветчето со вас.
За поголема удобност на родителите, сетот вклучува и торба за складирање што можете да ја чувате во багажникот на Вашиот автомобил.
Бебешкото креветче е исклучително удобно и во него Вашето дете ќе спие слатко. Моделот ќе ја обезбеди потребната удобност, безбедност и сигурност за детето.
Благодарение на големите мрежести прозорци, ќе можете да го гледате бебето во секое време и ќе бидете сигурни дека се чувствува добро.
За поголема удобност на малото, вклучен е и удобен душек со дебелина од 1,5 см.
6,2кг
125х62х75 см
21х20х77см