Нема на залиха

Креветче Once Upon A Time L2 Jeans – Cangaroo

6,490.00ден

Нема на залиха

Опис

Мирниот сон е исклучително важен за здрав развој на вашето бебе. Затоа изборот на креветче треба да се направи многу внимателно.
Ви го претставуваме Once upon a time 2, кое е специјално дизајнирано за новородени бебиња и деца до 14 килограми. Благодарение на неговата способност лесно и компактно да се преклопува, може да се користи не само дома, туку и лесно да се носи насекаде.
На овој начин ќе бидете сигурни дека вашето богатство ќе ужива во сладок сон каде и да одите. Идеално е и за спиење и за забавни игри.
Креветчето има 2 нивоа на прилагодување на висината на душекот.
Музичка вртелешка со 4 шарени играчки ќе го привлече вниманието на бебето и ќе го забавува со часови.
Страничниот отвор со патент му нуди на детето удобен пристап за влез или излез за време на играта.
Производот е изработен од висококвалитетна ленена ткаенина и фасцинира со оригинален дизајн со мотиви од бајките.
Креветчето има 2 тркала за полесно движење и 2 лесно достапни кочници.
Доаѓа со торба за лесно носење, како и мек душек, погоден за спиење, со дебелина од 1,5 см.

Вие исто така би сакале…