На залиха во главен магацин

Креветче Skyglow 1 Pink – Cangaroo

3,690.00ден

Опис

Преносливиот креветче за бебиња Skyglow 1 е наменето за новородени бебиња и деца до 14 кг.
Има 1 ниво и е дизајниран и за спиење и за играње.
Играчката има модерен изглед, лесно се преклопува и расклопува и има двојна заштита од само-преклопување.
Во комплетот ќе најдете торба за складирање и носење. Двете мрежести страни ви овозможуваат постојано да го надгледувате вашето дете.
А двете тркала со сопирачки ќе ви олеснат кога само сакате да го преместите креветчето на попогодно место за вас.
Страничниот патент отворот е погодност за постаро дете кое може само да влегува и излегува од корпата.
Двата прстени вклучени во комплетот ќе му помогнат на вашето дете брзо да научи да стои самостојно.

Големина: 125x62x75 cm

Преклопена големина: 20x20x76 cm

Големина на пакувањето: 21,8×20,8×78 cm

Тежина kg: 7,5

Максимална тежина kg: 14

Вие исто така би сакале…