На попуст!
Нема на залиха

Креветче Со Лулање 60×120 Sumela – Ilknur Bebe

11,190.00ден

Нема на залиха

Опис

Креветчето му дава голема удобност и сигурност на Вашето бебе додека спие со подигнување на предната страна.
Две фиоки имаат лесен механизам на отворање и се погодни за поситни работи.
Благодарение на декоративните ногарки креветчето се подига од земја и овозможува полесно да се чисти под него. Овој модел може да го дополните и со останатите делови од линијата Сумела и да направите прекрасна соба за Вашето дете.
Ширина: 126 см
Длабочина: 66 см
Висина: 104 см
Димензии на душекот: 60×120 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)

Вие исто така би сакале…