На попуст!
На залиха

Креветче Со Лулање 60×120 Toskana – Ilknur Bebe

11,990.00ден

Опис

Кревет со лулање кој ќе му помогне на вашето бебе да заспие. Благодарение на неговите две широки фиоки, оваа лулка која одговара на вашите потреби за складирање, се подига на од земјата со модерни ретро ногарки, то го олеснува чистењето.

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)