На попуст!
Нема на залиха

Креветче Со Лулање 70×130 Derin – Ilknur Bebe

11,290.00ден

Нема на залиха

Опис

Креветчето му дава голема удобност и сигурност на Вашето бебе додека спие со подигнување на предната страна. Неговите четири фиоки имаат лесен механизам на отворање и се погодни за поситни работи. Овој модел може да го дополните и со останатите делови од линијата Дерин и да направите прекрасна соба.
Ширина: 136 см
Длабочина: 78 см
Висина: 104 см
Димензии на душекот: 70×130 см

Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)
Доставата е до пред врата на куќа/зграда