На попуст!
На залиха

Креветче Со Лулање 70×130 Toskana – Ilknur Bebe

12,950.00ден

Опис

Кревет со лулање кој ќе му помогне на вашето бебе да заспие. Благодарение на неговите две широки фиоки, оваа лулка која одговара на вашите потреби за складирање, се подига од подот со модерни ретро ногарки, што го олеснува чистењето.
Ширина: 136 см
Длабочина: 78 см
Висина: 104 см
Димензии на душекот: 70×130 см

Доставата е бесплатна до пред влез на зграда/куќа
Достава до дома се доплаќа 500 денари по парче мебел
Монтажа се доплаќа 1700 денари по парче мебел (Важи само за Скопје)