На попуст!
Нема на залиха

Креветче Tommy Green – Cangaroo

3,590.00ден

Нема на залиха

Опис

Преносливо креветче;
Две нивоа;
Креветчето има страничен влез со патент;
Соодветно при подолги и чести патувања.

Вие исто така би сакале…