На попуст!
Нема на залиха

Куќа со маса и стол Garden House – MochToys

10,790.00ден

Нема на залиха

Опис

Забавна детска куќа со маса и стол.

Вратата и прозорецот на куќата можат да се отворат и затворат.

Комплетот вклучува стол и маса, кои се поставени на едната страна од куќата, како и мала куќичка за птици.

Направени од бои и материјали безбедни за здравјето на вашето дете.

Погоден за деца над 12 месеци.

Тежина: 17.75 кг
Димензии: 125х120х120.5 см