Нема на залиха

Кукла “Manon“ 18cm – Kaloo

890.00ден

Нема на залиха

SKU: K963663 Категорија

Опис

Манон има прекрасен фустан со пастелни ѕвезди. Прекрасна и неодолива, таа набрзо ќе му стане незаменлив придружник на вашето девојче. Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.

Одржување:Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
Возраст: 0+
Димензии: 18cm
Материјал: 100 % полиестер