Нема на залиха

Лизгалка Slide Alegra Blue – Moni Garden

6,190.00ден

Нема на залиха

SKU: 066HBS1801602 Категории ,

Опис

Детска лизгалка со кош АЛЕГРА, ќе му овозможи на вашето дете време за забава и игра.
Лизгалката има удобни нелизгачки скали за качување и регулирање на висината.
Лизгалката е идеален подарок за сите мали палавковци од 3 до 6 годишна возраст, со максимална тежина до 40кг.
Должина на лизгалката: 172см.
185x70x98 см
Тежина на лизгалката 9кг.