На попуст!
Нема на залиха

Лизгалка Slide Zimbo 172 cm Pink Moni Garden

7,890.00ден

Нема на залиха

SKU: 1515/ 066HBS1801003 Категории , ,

Опис

Лизгалка Slide Zimbo 172 cm Moni Garden Pink
Детска лизгалка со кош „ЗИМБО“ во розова и минт боја одлична можност за Вашето дете за часови забавни игри.
Лизгалката има функционални скалички за искачување со нелизгачки слој и можност за прилагодување на висината, во повеќе бои.
„ЗИМБО“ е совршен подарок за сите мали темпераментни деца од 3 до 6 години, со максимална тежина од 40 килограми.Должина на лизгалката 172 см, странична заштита до крај и дополнителна заштита во основата.
Димензии: 180x70x105 см

Вие исто така би сакале…