На попуст!
Нема на залиха

Лизгалка Xs – Smoby

1,990.00ден

Нема на залиха

SKU: 310281 Категории ,

Опис

Ергономска лизгалка за најмалите.

Моделот XS има модерен дизајн кој е конпактен и не зафаќа многу место кога не се користи.

Должина на слајдот: 90 см

Димензии: 125 x 50 x 75 см