Нема на залиха

Лосион За Тело Беби 500мл – Chicco

360.00ден

Нема на залиха

SKU: 028490000 Категории ,

Опис

Лосионот ја навлажнува бебешката кожа оставајќи ја мазна и нежна. Содржи бадемово млеко, кое има омекнувачко и навлажнувачко својство. Не е мрсно и кожата брзо го апсорбира. Без парабенси. Без бои и алкохол. Клинички тестирано на чувствителна кожа. Хипоалергеник (формулирано за минимален ризик на алергии). Се нанесува на чиста кожа после бањање.

Вие исто така би сакале…